KONST / Litografier / Grafiskt blad 14098012
nr 1409 8012
Grafiskt blad
Gicléetryck, Catrin Johansson. "Ser inte, hör inte". Signerad, numrerad 42/60. Oramat löst blad. Bladets mått: 40x60 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 2 augusti 2021
kl 19:17:45
22/7 20:33:18
100 kr
2/8 16:56:12